Zsóka beszáll a fitneszbizniszbe!

Simonyi Balázs
2009. 10. 07. · Hócipő 2009/20
Retteghet Norbi, készülődhet a visszavágásra Benke Laci bácsi, és Béres Alexandra is új marketingstratégiával rukkolhat elő, ha sikeres lesz a legújabb, celeb által megtámogatott, extra egészséges csokipehely. A Chocapic sokáig csak a gyerekek körében volt ismert, a felnőttek sokan a „paksi mogyoró” gúnynévvel illették, és a számos konkurens termékkel folytatott harcban lassan felőrlődött a márkanév. Ezért merész húzással két korcsoporttal feljebb pozicionálja ezentúl termékét a Nestlé, és az egészségtudatos harmincasokat veszi célba.



Kapócs Zsókát, a film-színházmuzsika édeshármasában egyaránt otthonosan mozgó dívát kérték fel a csokipehely arcának. Hamarosan klip is készül, amelyet az egykor a Budapest Tv-n futó, Benkő Dániel korpa közé keveredését filmre vivő kreatív stáb készítene: Zsóka egy hatalmas csokipelyhes medencében lubickolna meztelenül. Mint hírlik, kreativitásban tényleg nincs hiány: Zsóka mindent megtesz a sikerért, s számos ötlettel szolgál megbízóinak. Így hamarosan piacra kerül a laktózérzékenyeknek készített, vízzel hígítható mesterséges tejpor, hogy minden fogyasztó érezhesse a tejjel keveredő csokipehely finom ízét, és gondolkoznak egy proaktív kaukázusi kefír bevezetésén is, amely a Zsókafír nevet kapná.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/10  •  V. 6. – V. 19.
Para-Kovács Imre: Hankó nemzeti kulturális gyógyszerész vajon érti, hogy nem az a tét, hogy Orbán megsimogatja-e a buksiját, hanem, hogy vezetőszáron viszik-e el? Smuzewitz Ilona: Kik hiányoznak a parlamentből? Avagy ki emlékszik Kósára a csengeri örökösnőn kívül? Váncsa István a finn­ugor elmélet és az azbeszt kölcsönhatásairól Farkasházy Tivadar pontosan érti, miért az utcán válaszolgatott Orbán az újságírók kérdéseire, ott ugyanis nincs plafon Havas Henrik Orbán szentté avatását szervezi, hogy ne hasonuljanak meg vakhitű követői Dési János: K-európában eddig a pesszimista volt korunk realistája, aki már májusban felkiáltott: ajaj, mindjárt havazni kezd! Lendvai Ildikó: szeretné, ha megismételnék a kampányt Juszt László azt keresi, melyik csapat fogadná be Orbánt szertárosként A Heti Kamu megtudta: a Szent Korona helyett Kövér László bajusza előtt tehetik le esküjüket a képviselők Selmeczi Tibor előveszi a pincébe eltett krumplit, most, hogy elmarad a háború Orbán és zsebesei! – keressük együtt: Hogy hol a lé?
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.