Bontsuk le Molnár Lajost!

Farkasházy Tivadar
2007. 02. 14. · Hócipő 2007/04
Az ellenzék azzal vádolja Molnárt, hogy Szekszárdon egy egészséges fület operált meg, mert fordítva rakták elé a beteget. Bizonyára aljas rágalom, perelni is fog érte, már ezért se szólnék bele, de egy biztos, mostanában mintha az ő fülével is baj lenne. Legalábbis minden hozzá intézett kérdésre egy beszélőgép válaszol. Két ismertetőjele van, igen csinos és rendkívül sokat pislog. Ez utóbbi azért jó, mert így látni, hogy él, annyira szenvtelenek ugyanis néha a válaszai. A napokban például egy fél perc alatt intézett el egy vizitdíjat, hozzátéve, az a jó benne, hogy a minisztérium nem írta elő, hogyan kell beszedni, mindenki kitalálhatja a számára legkedvezőbb megoldást. Ne vegyék dicsekvésnek, de Caesartól Napóleonig elég sok hadvezérről olvastam, de egyik se hívta össze e szavakkal az embereit:
- Találjátok ki, hogyan nyerjük meg a csatát!

Sajnos helyszűke miatt nem tudom közreadni a Magyar Közönyben megjelent hatoldalas kormányrendeletet, de csemegének néhány passzusát felsoroljuk. Az Isten óvja magukat, amíg a háziorvosuk kitölti. Mert vizsgálatra nemigen lesz ideje.


HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/12  •  VI. 3. – VI. 16.
Para-Kovács Imre: a történelmet hidraulikus emelővel és kokárdával tanító Czinyiné kinevezése a Védvonal élére jól jelzi, mennyire gondolják komolyan Smuzewitz Ilona: Sulyok nem mond le, hiszen ő együttműködésben verhetetlen, ezért tették oda, nem ő tehet róla, hogy közben változott a kormányfő Farkasházy Tivadar Hont András ezer forintjáról, amit az 500 millió mellé kapott adományként Havas Henrik végigveszi Orbánnal, mihez kezdjenek a légiósok nélkül kiüresedő felcsúti stadionnal Váncsa István a szurkolók kétlaki életéről, és a győzelmet követően Párizsban kitört forradalomról Dési János szerint ha a leköszönő kormány tagjai tegeződve kérnek számon egy új minisztert, akkor azt miért nem egy lakatlan szigetről tehetik csak? Juszt László furcsállja, hogy pont a diktatúra megszűnése döntötte be az egyetlen ellenzéki napilapot A Heti Kamu megtudta, hogy Balog püspök azért lobbizott ea kegyelem megadásáért, mert rollerezve őt is leterítette egy vérnyúl és napokig azt se tudta, mit csinál! Selmeczi Tibor alig várja, hogy Tóth Gabi együtt lépjen fel Sulyok Tamással egy búcsúban.
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.