Egy átlagos wellness hétvége

Ürmös Zsolt és Varga Ferenc József
2011. 06. 29. · Hócipő 2011/13
Megérkezés - szállás elfoglalása - első képek - fürcsi - Facebook - képet feltölt - zaba - punnyadás - fürcsi - szauna - nasi - punnyadás - fotózás - vízicsúszda - bokaficam - elsősegély - sántikálva punnyadás - Facebook - képet feltölt - zaba - nasi - alvás - reggeli zaba - fényképez - hasmenés - fürcsi - masszázs - nasi - punnyadás - Facebook - képet feltölt - ebéd - zaba - fürcsi - szauna - nasi - fürcsi - jakuzzi - esti zaba - kulturális program: bealszol a tévé előtt - felébredsz - nasi - Facebook - képet feltölt - alvás - reggeli - zaba - nasi - zaba - fotózás - még egy utolsó fürcsi, szauna, vízicsúzda, jakuzzi - fotózás - Facebook - képet feltölt - nasi - irány haza - otthon szobamérleg - plusz 5 kg - éljen az egészséges életmód!
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/01  •  XII. 30. – I. 13.
TEGYE EL AZ ÉVET! 2025 ÖSSZEFOGLALÓJA 48 OLDALON! Para-Kovács Imre: nemzeti ünnepeink új értelme, hogy a miniszterelnök ilyenkor számol be frusztrációiról és pszichés zavarairól Váncsa István: jobban érdekel minket a lakhatási szegénységnél a lakhatási gazdagság Smuzewitz Ilona: a magyar jólétet jövőbenézéssel megteremtő Nagy Mártonról Bartus László: Szijjártó az űrbe költözik, hiszen az is az országhatáron túl van Farkasházy Tivadar a vonatról, ami ingyen viszi a korosztályát, de hogyan, és hova? Havas Henrik a karmelitában sebtében összedobott luxitlanítási koncepcióról Dési János a digitális polgári harcosok körklubjának parlamenti imacsoportjáról Lendvai Ildikó Orbán fogyó erejéről, amin még a Jedik sem segíthetnek Verebes István: Szépérzékem rövid története A Heti Kamu megtudta: Zelenszkij és Magyar Péter akadályozzák a gyermekvédelmet! Selmeczi Tibor a maradékmentés művészetéről Az év hírei Hócipő-Díj első köre!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.