2018. 03. 11.
Parancsba kapták a postások, hogy március végéig vigyék ki az Erzsébet-utalványokat. Mert ha ezt nem tennék meg, akkor beleavatkoznának az április 8-i választásba.
Balog Zoltán és Bayer Zsolt örömmel és büszkén jelentette be, hogy a március 15-i Békemenetre nemcsak hazai, hanem határon túli iskolai és óvodai csoportok is jelentkeztek.
2018. 03. 10.
A szakértő, akihez Márki-Zay Péter elvitte lelassult laptopját, megállapította: feltörték a gépét, és olyan kémszoftvert telepítettek rá, amire csak profi képes. A Fidesz elhatárolta magát, mondván, hogy lám, mégse profi az emberük, hiszen észrevehetően lelassult a gép.
Egymás után utasítják vissza Alföldi Róbertet, aki állítása szerint önálló műsorával lépne fel. Kiderült: azért nem engedik be egyik városba sem, mert valójában nem fellépni akart ott, hanem ellenőrizni az általa milliárdokért felszereltetett Elios-lámpákat.
2018. 03. 09.
Nagy sikerű bécsi videója után Lázár János miniszterelnökséget vezető miniszter – ígérete szerint – hamarosan Grazból jelentkezik videón, bár a városba egyelőre még nem mehet ki.
Ingyen buszoztatják a híveket a Békemenetre a törökszentmiklósi választási körzetből, de reméljük máshonnan is. Többen érdeklődnek Londonból, Stockholmból, Bécsből és Ausztráliából.
2018. 03. 08.
Az Erzsébet-utalvány és a gázártámogatás után azt tervezi Orbán, hogy a nyugdíjasokat fideszes aktivisták támogatják el a szavazófülkékbe.
Kiderült: Lázár azért kapta feladatul a bécsi szereplését, hogy hazugságaival elterelje a figyelmet Orbán nagy nemzetközi visszhangot keltett rasszizmusáról.
2018. 03. 07.
Újabb 10 ezer forintnyi Erzsébet-utalványt kapnak a nyugdíjasok, akiktől elvárja Orbán, hogy hűségük bizonyítékaként készíttessenek fotót, még inkább videót magukról, amint a szavazófülkében a Fideszre és jelöltjére húzzák be az X-et.
Nem tartja abszurdnak, pláne gusztustalan ostobaságnak a CÖF és annak minden hangadója, továbbá a Fidesz-vezérkar, hogy éppen március 15-ére, a békétlen ’48-as forradalom évfordulójára hirdették meg az újabb Békemenetet.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/13  •  VI. 17. – VI. 30.
Para-Kovács Imre: én nem hazudok pénzért, nem nyalom a kormány seggét, a most leépített cselédsajtó nem kollégám, az övéik Kínában meg Oroszországban vannak Kéri László: Orbán egy órára belátta, hogy „mindennek van határa”. Hátha újabb vereségek hatására ezt egy délutánra, vagy egy napra is belátja! Smuzewitz Ilona: a Fidesz nem veszített, csak nem nyerte meg a választást Váncsa István alig várja, hogy hazánk elérkezzen az Orbán-féle szuverenitás állapotába, hogy az univerzum összes országát jól tökön rúghassuk Farkasházy Tivadar elképzelte Orbánt, ahogy egy bunkerből nézi az aranykonvoj kísérőinek csak Bin Ladenéhez hasonlítható elfogását Havas Henrik Orbán kérésére megírta a volt kormányfő, rettegő fideszeseknek szóló levelét Dési János: így rúgtak ki három perc alatt a Népszavától Lendvai Ildikó: Mikor szólnak Orbánnak? A Heti Kamu megtudta, hogy Sulyok Tamás az elmozdítása elleni tiltakozásul az íróasztalához láncolta magát. Kimentése folyamatban van!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.