Dr. Boncz válaszol - 1989/02
„KÉTSÉGBEESETT FÉRJ” jelige.
Egy évvel ezelőtt a feleségem Romániából szerzett fogamzásgátló tablettákat. Minden rendben ment és simán. Egy darabig. Két hete elkezdett pelyhedzeni a szakálla és az egyik éjjel azt mondta félálmában, hogy jelentkezik sorköteles katonának. Szemöldöke pedig sűrűsödni kezdett és összeért.
Egy hete csütörtökön fölvette a kalapom, a nadrágom, a csizmaszárba kerékpárpumpát dugott s azt mondta, hogy széjjelnéz a leányszállás környékén. Későn jött haza, visszatette helyére a nadrágom, majd mosolyogva elaludt. Reggel öltözés közben találtam egy női bugyit a nadrágzsebembe. Nézegettem - nézegettem, mire a feleségem kitépte a kezemből, azt kiáltotta - TRÓFEA - és elrohant döngő léptekkel.
A hangja lassan olyan mint Saljapiné. Tegnap súlyzókat hozott haza. Kérdeztem - Minek ezek itten - ? Erre egy akkora pofont lekevert, hogy csillagokat láttam.
Ma este rám erőltette a háló ingét, a melltartóját és sokáig simogatott. Valószínű, hogy a Román fogamzásgátló hatására mondta: Ölelj Ágnescu! Szorijjál! U…u…u…u!!!!
Doktor úr segítség!!!!!! Mit tegyek!!!!!
Válasz:
Drága uram! Szedjen sűrűn bolgár fogamzásgátlót és figyelje meg, súlyemelésben biztos legyőzi a feleségét.
Dr. Doktor Boncz
Hócipő szerkesztőség: Zöldség / Gyümölcs- Zsidólakás, zsidóbútor egy nap alatt Sulyok filoszemita apjának
- Verebes István: Álom, álom, édes álom, álomkép
- Farkasházy Benedek: Fagyjon le a te tököd is!
- Váncsa István: Kétezer tonna szúnyoggal több
- Smuzewitz Ilona: Kéttannyelvű tarifa
- Dési János: A győztes politikus törzsfejlődése
2026/6 • III. 11. – III. 24.
Para-Kovács Imre: megszerezte az ukrán aranymaffia elfogásának hiteles történetét, avagy a nyírkérecsi kényszerzubbonyos levélkihordó esete a katonai helikopterekkel
Váncsa István: Megint bejöttek az oroszok, feltéve, ha az utolsó orosz kiskatona a megfelelő időben csakugyan kiment
Smuzewitz Ilona: a béke egyenlő Orbán és a szovjethatalom
Farkasházy Tivadar: nem fognak maguktól megbukni, a kutatók csak elbizakodást hoznak, szóval, tessék kampányolni!
Havas Henrik a Karmelitában megbújva látta, mit szólt Orbán ahhoz, hogy a Magyar Nemzetben megjelent, hogy a mai kormány bűnbanda
Lendvai Ildikó lebukott, mert kiderült, hogy ő az MSZP Kocsis Mátéja
Dési János: a fény és a sötétség küzdelme
Verebes István kampányvideó-javaslatai
A Heti Kamu megtudta, álnéven indulnak a fideszesek a választáson, listavezetőik: Orbán Tisza Viktor, Semjén Tavaszi Szellő Zsolt és Kövér Árada László
Selmeczi Tibor nem érti, miért nem kell újraélesztés előtt is reklámokat nézni









