Kemény idők

Varga Ferenc József
2013. 09. 04. · Hócipő 2013/18
Nemrégiben egy keszthelyi vevő meglepődve olvasta, hogy a nemzeti dohányboltban kibocsátott nyugta szerint őt Sharon Stone szolgálta ki. Utánajártunk az ügynek, és újabb világsztárokkal találkoztunk kutatómunkánk során. Egy dél-magyarországi faluban például Szántó Béla bácsi mesélte nekünk, hogy a falu egyetlen trafikjában Chuck Norrisba botlott bele, aki már akkor tudta, mit kér a bácsi, amikor az még be sem lépett a boltba, ráadásul Chuck Norris nemzeti trafikja előbb volt nyitva, mint az összes többi, és a texasi kopó - Palcsó Tamást lekörözve - egyszerre tíz trafikban is képes kiszolgálni. A NAV semmi kivetnivalót nem talál a dologban, így számukra az is elfogadható, hogy más üzletekben Elvis Presley, Obi-wan Kenobi, és Frodó állnak alkalmazásban.


HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/11  •  V. 21. – VI. 4.
Nem kicsit, nagyon búcsúzunk Gyurcsánytól Para-Kovács Imre: a választók mindenhol zabálják a beígért lehetetlent, kivéve az erdélyi magyarok Orbán ajánlását Smuzewitz Ilona: már Kossuth idejében is azt dúdolták a forradalmárok, hogy éljen a Szuverenitás, éljen a Hivatal! Váncsa István alig várja, hogy elhelyezkedhessen az Akkumulátoripari Piacfelügyeleti Hatóság és Kompetenciaközpont kötelékében Farkasházy Tivadar: Egy válás magánügy, de a szétosztandó vagyonban most egy párt is van, ráadásul a férj egyszer már elvitte egy párt felét Havas Henrik arra nyitott be a Karmelitába, hogy Orbán hordágyon fekszik és Semjén lélegezteti Dési János élménybeszámolója arról, hogyan lett nyakig tehéntrágyás Kárpátalján Verebes István: hogyan került az egyiptomi piramisok közé egy Finnországból hozatott jégpálya? A Heti Kamu megtudta, hogy Mészáros Lőrinc szétosztja vagyonát. Tiborcz István és Orbán Ráhel között Selmeczi Tibor tipikus magyar ember: mindent ki tud rántani! Zászló, zászló, szív!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.