Kurultáj Bugacon

Hócipő szerkesztőség
2012. 08. 22. · Hócipő 2012/17
17 országból érkeztek a hun és türk tudatú népek 3 napos IV. törzsi gyűlésére, amire a kormány 70 milliót adott. Mivel nem akartuk őket bántani, s pénteken még Lezsákot nézték a Parlament felsőházi termében, ekkor fotóztunk, hisz nem ők tehetnek arról, hogy egyre többen vágyódnak vissza Lebédiába, s a Káma könyökéhez, Attilától származva.




-De nagy magyar vagy!


- Csak nem Petőfi?


- Lőjél valamit ebédre!


- Ezt elteszem a Kozsónak!


- A Vitya megmondta, ha semmi más, a Kokakóla megmarad!


- Ha erre nem kapok 16.066-ot, akkor semmire!


- Az uram elment kalandozni!


- Csak szabadságharcosoknak!


- Hosszú az út, de a Dzsudzsák és a Priskin már itt lehetne!


- A Lezsák fiát már látom!


- Este jöttök diszkóba?


- Kéne lányokat rabolni!


- Nyirő József azt üzente...


- Meg is látta magát benne!


- Hun vannak a gólyák?


- Mobilozok, nem jó a tévéantenna!

Fotó: Vörös Szilárd
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/24  •  XI. 19. – XII. 2.
Para-Kovács Imre keresi a kizárólag propaganda-filmekben és műtrágya-ismertetőkben felbukkanó atyafiakat, anyámasszony katonákat és fehérnépeket Váncsa István az ismét népszerű „fosztogass úgy, mintha osztogatnál” receptről Smuzewitz Ilona: Magyar ország és Egyesült Államok ország elnökeiről, akik a tenyerükbe köptek, mielőtt kezet fogtak egymással Farkasházy Tivadar a sapkabolttá változott ovális irodáról, a saját szemével halló Szijjártóról és az ATV tervezett, autópálya-építési sikerekről beszámoló Führer-interjújáról Havas Henrik beavat a Mészáros Lőrinc-mélyinterjú előkészítésének rejtelmeibe Dési János: Hogyan szerezzünk miniszterként szponzort a másodosztályba csúszott focicsapatunknak? Verebes István röviden arról, hogy ne legyen hosszú A Heti Kamu a MOMA, a Guggenheim Muzeum és a New York-i galériák Orbán rajzáért folytatott versenyéről Selmeczi Tibor: Hogyan készítsük el szankciómentes orosz olajjal Orbánék fehér házi menüjét?
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.