Kiutasíthatják a rendőrkutyákat

Varga Ferenc József
2012. 07. 25. · Hócipő 2012/15
A július 7-i Pride-rendezvényen történtek után jobboldali szervezetek aláírásgyűjtésbe kezdtek a rendőrségi kutyák genetikai vizsgálatáért. A melegtüntetést biztosító rendőrök egyik kutyájáról ugyanis egy rúgás következtében bebizonyosodott, hogy zsidó származású, valamint az is, hogy nemi identitása egy modernebb irányvonalat követ. Ha az országgyűlés megszavazza, minden rendőrkutyát megvizsgálhatnak, felmenői között vannak-e ószövetségi származásúak, és hogy miként viselkednek a velük ellentétes nemű fajtársukkal szemben. Amennyiben egy kutyáról kiderül, hogy zsidó, roma vagy homoszexuális, vagy esetleg csak annyit mond, hogy „Vau, te buta!”, azonnal kitoloncolják. Mert a német juhász legyen magyar német juhász!


HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/02  •  I. 14. – I. 27.
Para-Kovács Imre: Trump káeurópai makettje úgy pörgeti a hazudozást, hogy reggelente a Magyar Nemzetből kell kimazsoláznia, mit hablatyolt előző nap Váncsa István megtudta: énekelni és tangóharmonikázni tudó belgyógyászokat keresnek a kórházak, akik kis kalappal rendelnének az épület bejárata előtt Smuzewitz Ilona: Segítene Trump védőpajzsa a vasúti mosdókban nyíló kisboltok felújításában? Farkasházy Tivadar a 38. évfolyamról és az összmagyar Tarrfogyatkozásról Havas Henrik jelenti a Karmelitából: hogyan keverték össze Orbán előre megírt válaszait a nemzetközi sajtótájékozhatóján várható kérdésekre Dési János nem érti, miért 300 milliós peront épített a vasútminiszter-gróf, ahelyett, hogy NER-es létrakölcsönzőt nyitnának Verebes István: a hatalomgyakorlásnak felelőssége van, vagy következménye? A Heti Kamu megtudta: vonatpótló sífutó-csoportokat szervez a MÁV Selmeczi Tibor egy Blikk-címlapról, amely 50 évet késett Megünnepeljük az orosz újévet, és, hogy újra oroszol tanulhatunk, ha Viktor nyer 2025 Hócipő-Díjasai – II. rész 2025 Hócipő Hírei – II. rész
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.