Semjén Rózsi

Varga Ferenc József
2010. 06. 16. · Hócipő 2010/12
A politikusok mindig gondolnak a jövőjükre, hiszen bármikor előfordulhat, hogy távozniuk kell posztjukról, és ilyenkor hamar felélhetik az addig felhalmozott pár ezer forintot. No meg persze nem mindenki szeretne visszavonulni, mert akit a reflektor fénye egyszer „megcsapott”, az könnyen a szereplés megszállottjává válhat. Így van ezzel az egyik jelenlegi miniszterelnök-helyettes, Semjén Zsolt is, aki a popénekesi pálya felé kacsintgat. Nemrégiben titokban bedaueroltatta a haját, hamarosan egy napszemüveget is felvesz, és a népszerű énekessel, Demjén Rózsival közösen tervez koncerteket. Nem titkolt álma, hogy szólólemezeket is megjelentet, sőt, egyik slágergyanús videoklipjében Orbán Viktor is feltűnik. A dal címe: Hogyan tudnék élni nélküled?


HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/12  •  VI. 3. – VI. 16.
Para-Kovács Imre: a történelmet hidraulikus emelővel és kokárdával tanító Czinyiné kinevezése a Védvonal élére jól jelzi, mennyire gondolják komolyan Smuzewitz Ilona: Sulyok nem mond le, hiszen ő együttműködésben verhetetlen, ezért tették oda, nem ő tehet róla, hogy közben változott a kormányfő Farkasházy Tivadar Hont András ezer forintjáról, amit az 500 millió mellé kapott adományként Havas Henrik végigveszi Orbánnal, mihez kezdjenek a légiósok nélkül kiüresedő felcsúti stadionnal Váncsa István a szurkolók kétlaki életéről, és a győzelmet követően Párizsban kitört forradalomról Dési János szerint ha a leköszönő kormány tagjai tegeződve kérnek számon egy új minisztert, akkor azt miért nem egy lakatlan szigetről tehetik csak? Juszt László furcsállja, hogy pont a diktatúra megszűnése döntötte be az egyetlen ellenzéki napilapot A Heti Kamu megtudta, hogy Balog püspök azért lobbizott ea kegyelem megadásáért, mert rollerezve őt is leterítette egy vérnyúl és napokig azt se tudta, mit csinál! Selmeczi Tibor alig várja, hogy Tóth Gabi együtt lépjen fel Sulyok Tamással egy búcsúban.
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.