Magyar sportsikerek nyomában #13
Hócipő szerkesztőség
2007. 02. 19. · Hócipő 2007/04
Hajdu Zoltán Pétertől Nagyváradról e-mailben érkezett a következő lista, azon magyar olimpikonokról, akik román színekben versenyeztek a Torinói Téli Olimpián.Kedves Hócipő!
Az internetet böngészve akadtam rá gyűjtésetekre, és nagy örömöt okozott átolvasása. Sokunkról én is innen szereztem tudomást. Mivel nem vezetek itthon statisztikákat körülnéztem a román nyelvű oldalakon, és megtaláltam a Torinói Téli Olimpia román színekben indult magyar versenyzőinek eredményeit. Téli sportokról lévén szó a lista csak 5 sportolót és 9 versenyszámot tartalmaz, de ennyivel talán én is hozzájárulhatok a gyűjtéshez, amihez sok sikert kívánok.
Üdvözlettel,
Zoli Nagyváradról
Köszönjük!
Tófalvi Éva - Biatlon 15km, egyéni: 15.
Tófalvi Éva - Biatlon 7,5 km, egyéni: 70.
Tófalvi Éva - Biatlon 4x5km váltó: 14.
Bartha Levente - 2-es Bob: 26.
Antal Zsolt - Sífutás, 15km: 62.
Antal Zsolt - Sífutás, 30 km: 48.
Antal Zsolt - Sífutás, sprint: 65.
György Mónika - Sífutás, sprint: 59.
Kristóf Katalin - Rövidpályás gyorskorcsolya 1500m: 18.
A Hócipő legolvasottabb cikkei
Hócipő szerkesztőség: Zöldség / Gyümölcs
- Zsidólakás, zsidóbútor egy nap alatt Sulyok filoszemita apjának
- Verebes István: Álom, álom, édes álom, álomkép
- Farkasházy Benedek: Fagyjon le a te tököd is!
- Smuzewitz Ilona: Kéttannyelvű tarifa
- Váncsa István: Kétezer tonna szúnyoggal több
- Dési János: A győztes politikus törzsfejlődése
A Hócipő legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/11 • V. 21. – VI. 4.
Nem kicsit, nagyon búcsúzunk Gyurcsánytól
Para-Kovács Imre: a választók mindenhol zabálják a beígért lehetetlent, kivéve az erdélyi magyarok Orbán ajánlását
Smuzewitz Ilona: már Kossuth idejében is azt dúdolták a forradalmárok, hogy éljen a Szuverenitás, éljen a Hivatal!
Váncsa István alig várja, hogy elhelyezkedhessen az Akkumulátoripari Piacfelügyeleti Hatóság és Kompetenciaközpont kötelékében
Farkasházy Tivadar: Egy válás magánügy, de a szétosztandó vagyonban most egy párt is van, ráadásul a férj egyszer már elvitte egy párt felét
Havas Henrik arra nyitott be a Karmelitába, hogy Orbán hordágyon fekszik és Semjén lélegezteti
Dési János élménybeszámolója arról, hogyan lett nyakig tehéntrágyás Kárpátalján
Verebes István: hogyan került az egyiptomi piramisok közé egy Finnországból hozatott jégpálya?
A Heti Kamu megtudta, hogy Mészáros Lőrinc szétosztja vagyonát. Tiborcz István és Orbán Ráhel között
Selmeczi Tibor tipikus magyar ember: mindent ki tud rántani!
Zászló, zászló, szív!
2025/11 • V. 21. – VI. 4.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
