Az ember, aki lemeszelte Orbán Viktort
Pataki Balázs
2008. 07. 23.
Hova tépett százzal Orbán Viktor? Miért nem volt nála 250 lej (16.000 forint) a büntetésre? Milyen kép volt Orbánról az elvett jogosítványában? Miért egyedül vezette a fekete turnébuszt? Megkerült-e Damon Hill? Ezekre a kérdésekre sajnos nem kaptunk választ a Fidesz elnökét bravúrosan lekapcsoló román rendőrtől, igaz fel sem tettük őket.Hócipő: Excuse me, do you speak English?
Rendőr: 150 lej lesz.
Hócipő: Azt hittem nem beszél magyarul. Orbán Viktor elmondása szerint vele csak mutogatással kommunikáltak.
Rendőr: Már szolgálat vége volt és unatkoztunk, ilyenkor activityzni szoktunk az állampolgárokkal. Tehát ott tartottunk, hogy 180 lej, vagy csekken befizetve 500.
Hócipő: De miért kapom, hiszen nincs is autóm?
Rendőr: Várjon, mutatom. Segítek, hogy három részből áll... És a megfejtés „200 lej zsebbe”.
Hócipő: Előbb mesélje el, legyen szíves, hogyan történt Orbán Viktor ellenőrzése?
Rendőr: Először csak az elmosódott Nagy-Magyarország matricára lettem figyelmes a monitoron, aztán látom, hogy 100 km/h. Na mondom, ebből activityzés lesz, és már intettem is le az embert.
Hócipő: Ez az a bizonyos készülék?
Rendőr: Igen. Valódi fából faragott népművészeti traffipax. Nézze meg, kézzel van bele vésve, hogy 100km/h.
Hócipő: Érdekes. Gondolom nem is sejtette, hogy Magyarország egykori miniszterelnökével van dolga?
Rendőr: Megmondom őszintén, nekem gyanús volt a „Miniszterelnök vagyok, nem román” feliratú póló rajta.
Hócipő: Hogyan fogadta Orbán Viktor a rendőri intézkedést?
Rendőr: Nagyon kedves volt, bár elsőre nem találta el a „ garnélafarkak nyárson kapitánymártással”-t, pedig nagyon jól mutogattam, a kollégám pedig még súgott is neki.
Hócipő: Arra nem próbált magyarázatot adni, hogy miért hajtott ilyen gyorsan?
Rendőr: Amennyire értettem, nem akarta lekésni a kormányuk bukását.
Hócipő: És nem hivatkozott például arra, hogy ő az Európai Néppárt alelnöke.
Rendőr: Miért, ő az alelnöke?
Hócipő: Igen.
Rendőr: Bakker, akkor 300 lejt kellett volna kérnem...
Pataki Balázs
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Pataki Balázs
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/13 • VI. 18. – VII. 1.
Para-Kovács Imre: Ellopták kaszinófeleség Alexandra agyát!
Smuzewitz Ilona: Nem fogja Brüsszel megmondani, hogyan hugyozhatnak a magyar emberek az IC-vonatokat pótló buszokon!
Nagy Bandó András: Mitől vagytok így beszarva kiöregedett, pálesztől pirosló képű, pocakos-tokás maffiózók?
Váncsa István: A szfinx is keresi a választ, miért akarja Brüsszel tönkretenni a magyar családokat
Magyar Bálint: Nincs más, most az kell, hogy elsöpörjék ezt!
Farkasházy Tivadar: Matolcsy nejének végre összejött a Póker: a négy különböző színű Hermés táska
Havas Henrik megszerezte Orbán, Simcska Lajosnak írott levelét
Verebes István új sorozata: Így műsortok ti! – az első részben Tilla és a Nincsvadászok!
Dési János kiderítette, hogy egy a sátán által kiköpött szotyihéj miatt késik a Budapest–Siófok járat
A Heti Kamu megtudta: Lázár buszpótló helikopterekkel fogja pótolni a vonatokat
Selmeczi Tibor: sikeresen megvívott harc után jön a szabadrablás, nem pedig előtte!
2025/13 • VI. 18. – VII. 1.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
